Motylarnia Władysławowo Port

Motylarnia Port Władysławowo – skarb wśród atrakcji na Półwyspie Helskim

Marzą Ci się wakacje nie z tego świata, ale niekoniecznie pragniesz wyjeżdżać w podróż dookoła świata? Motylarnia Władysławowo może okazać się właśnie tym, czego szukasz! Ta wyjątkowa atrakcja we Władysławowie zabierze Cię na przygodę rodem z prawdziwych tropików, gdzie otoczą Cię egzotyczne motyle i ćmy ze wszystkich stron świata. Podziwiaj ich przepiękne kolory i imponujące rozmiary, kiedy będą przelatywać tuż przed Twoimi oczami, niczym nie ograniczone!

Motylarnia Władysławowo to dom dla wielu gatunków motyli i tropikalnych roślin. Gwarantujemy, że wśród pozostałych atrakcji na Półwyspie Helskim nie odnajdziesz nic równie wspaniałego!

Ta największa motylarnia w Polsce to miejsce, gdzie spełniają się sny! Podziwianie żywych motyli z całego świata zachwyci nie tylko najmłodsze dzieci, ale i dorosłych. Jeżeli piękno naszej motylarni sprawi, że zapragniesz uwiecznić je na zawsze, nic nie stoi na przeszkodzie. Ponadto, w cenie biletu otrzymują Państwo zwiedzanie z wykwalifikowanym przewodnikiem !

  • Motylarnia Port Władysławowo znajduje się w samym Porcie we Władysławowie, wyróżniając się na tle pozostałych nadmorskich rozrywek. Odwiedź nas, jeżeli poszukujesz wyjątkowej atrakcji!

  • Nasza motylarnia stanowi dom dla egzotycznych motyli i ciem z Afryki, Azji czy innych zakątków świata. Dzięki odpowiednim warunkom panującym w obiekcie, motyle oraz roślinność funkcjonują tak, jak w swoim naturalnym środowisku.

  • Jest to znakomita atrakcja dla dzieci we Władysławowie dzięki możliwości przeprowadzenia lekcji edukacyjnej z pomocą wykwalifikowanego przewodnika. Podczas wycieczki po obiekcie, poznawaj najciekawsze fakty i sekrety z życia naszych osobników!

  • Motylarnię Władysławowo można wynająć na przeprowadzenia sesji fotograficznej.

Chcesz spędzić wakacje inaczej niż dotychczas? Zapraszamy do motylarni Władysławowo podczas Twojego kolejnego urlopu nad Bałtykiem!

Odwiedź oficjalną stronę motylarni, gdzie zapoznasz się z najważniejszymi informacjami: https://www.motylarnia-wladyslawowo.pl/.

Przeczytasz tam nie tylko o godzinach otwarcia , cenach biletów, ale także o niektórych z naszych przepięknych owadów.

Motylarnia Władysławowo Zaprasza do odwiedzin!

 

MOTYLARNIA PORT WŁADYSŁAWOWO

UL: Portowa 22

84-120 Władysławowo

( Znajdujemy się na terenie Portu we Władysławowie )

 

Tel: 574 859 264

https://www.motylarnia-wladyslawowo.pl/.


Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00