Pizza BISTRO

WITAMY SERDECZNIE NA STRONIE PIZZERII „BISTRO PIZZA”

Miła i fachowa obsługa, niezapomniane wrażenia smakowe i przystępna cena, to tylko niektóre z naszych atutów.  Naszym klientom proponujemy naszą autorską pizzę wyrabianą od podstaw na pysznym drożdżowym cieście.  Dodatkowo możesz zjeść u nas pyszne sałatki, zupy, dania obiadowe oraz dania typu fast-food. Nasza Pizzeria oferuje dowóz wszystkich potraw i napoi na terenie Władysławowa i okolic od 15 zł.


Od kiedy wprowadziliśmy do karty pizzę to ona stała się naszym znakiem rozpoznawczym. Nie jest to pizza włoska, ani amerykańska… jest to nasz autorski przepis oraz pomysł na cały wizerunek – od ciasta po nazwy. Nazwy pizz nie są standardowe. Nasze pizze mają po prostu imiona ;) U nas nie ma nudy… możesz zjeść siebie samego, kolegę/koleżankę a także skomponować własną pozycję i nazwać ją po swojemu. Każda pizza robiona jest na bieżąco i nie ma problemu ze zmianą jednego ze składników na inny- pod tym względem jesteśmy elastyczni i otwarci na Państwa propozycje. Imienna pizza wywołuje dużo uśmiechu na twarzach naszych klientów ;) Jej smak sprawia, że wielu z was wraca by skosztować pizzy jeszcze raz …. i jeszcze raz ;)
W naszej karcie znajdą Państwo również dania obiadowe, które są tak stworzone by smakowo i cenowo trafiły do gustów większości z was. Nie jesteśmy Restauracją gdzie znajdziecie kuchnie świata i wymyślone nazwy oraz kosmiczne ceny. Nasze obiadki są proste, smaczne i szybko trafiają na stół od momentu złożenia zamówienia a przy tym wszystkim dajemy gwarancję, że są świeże. Uwielbiają je dzieciaki i dorośli.
W okresie letnim (lipiec-sierpień) oferujemy DANIA DNIA w promocyjnych cenach. Codziennie inny obiad składający się z zupy i drugiego dania. Obiadki domowe cieszą się ogromną popularnością ze względu na domowy smak oraz niską cenę.

www.bistropizza.eu

Ostatnia aktualizacja - Listopad 2021 r.

 Za zmiany w powyższych danych redakcja www.wladyslawowo.info.pl nie odpowiada.

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00