Ul. Żeromskiego w Władysławowie

noclegi, atrakcje, firmy

Noclegi 1

Obiekty noclegowe ul. Żeromskiego, Władysławowo

Ulica Żeromskiego to jedna z 109 ulic we Władysławowie. W naszej bazie noclegowej możemy znaleźć 1 obiekt mieszczący się przy ul. Żeromskiego.

Atrakcje 4

Atrakcje znajdujce się przy ul. Żeromskiego we Władysławowie
Pływalnia COS-u Aquarius
ul. Żeromskiego 52
tel.: +48586746310

Aquapark działający w ramach kompleksu Ośrodka Przygotowań Olimpijskich. Celom czysto sportowym - zarówno profesjonalistom, jak i amatorom - służy 25-metrowy basen główny, posiadający 6 osobnych torów i trybunę dla widzów. Część rekreacyjna jest znacznie mniejsza (16,7 m), za to posiada kilka użytecznych instalacji: zjeżdżalnię jacuzzi czy hydromasaże.

Baseny
Centralny Ośrodek Sportu i Przygotowań Olimpijskich Cetniewo
ul. Żeromskiego 52
tel.: +48586746365

Jedno z najważniejszych centrów sportowych w skali kraju. Mistrzowie przygotowują się tutaj do kolejnych, ważnych startów - a amatorzy rekreacyjnie trenują na tych samych obiektach, co ich idole. Pełna infrastruktura i zaplecze pozwalają ćwiczyć m.in. sporty walki, tenis, gry zespołowe w kilku wariantach, pływanie, konkurencje lekkoatletyczne i wiele innych.

Obiekty sportowe
Kościół Wniebowzięcia NMP
ul. Żeromskiego 32
tel.: +48586740274

Zabytkowy, co wcale nie znaczy wiekowy przybytek - powstawał w dwóch oddzielnych etapach od lipca 1930 roku. Na początku wybudowano neogotycką kaplicę, po niespełna 30 latach przerobioną na prezbiterium nowej świątyni. Kościół Wniebowzięcia NMP wyróżnia się surową formą, marynistyczną i chrześcijańską symboliką oraz wielokolorowymi, dużymi witrażami.

Kościoły
Korty tenisowe COS-u w Cetniewie
ul. Żeromskiego 52
tel.: +48586746310

Biały sport nie jest najważniejszą dyscypliną w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie, ale amatorzy tenisa mają tutaj niezłe warunki do rekreacyjnej gry. Podstawą są 4 korty ziemne, wysypane ceglaną mączką. Jest jeszcze “Orlik” z kortem i ścianką tenisową oraz interdyscyplinarna hala. Wszystkie obiekty zewnętrzne posiadają sztuczne oświetlenie.

Korty tenisowe

Firmy 0

Swoją siedzibę / oddział przy ul. Żeromskiego mają:

Ulice 109

Kompletna lista ulic Władysławowa:
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij