Władysławowo - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

We Władysławowie noclegi z basenem w cenie stanowią niezwykle ciekawą część oferty turystyczno-hotelarskiej całego miasta i najbliższych okolic. Wprawdzie tego rodzaju obiektów może i nie jest zbyt wiele - takie wnioski nasuwają się po pobieżnym przeglądzie branżowych ogłoszeń - to niewątpliwie ich ofertą warto się zainteresować. Dla wybierających się do Władysławowa na noclegi nad morzem basen będzie dodatkową, w pewnych sytuacjach niezwykle przydatną atrakcją.

Kapryśna pogoda w sezonie wakacyjnym, zbytnio zatłoczone - przez co potencjalnie niebezpieczne dla malutkich dzieci - kąpieliska na plażach, potrzeba relaksu z prawdziwego zdarzenia w strefie Spa & Wellness… Jak dobrze widać już po tych paru zaledwie przykładach, wykupienie noclegu z basenem nad morzem we Władysławowie zapewnia wczasowiczom parę solidnych alternatyw na spożytkowanie wolnego czasu. Koniec z przesiadywaniem po pokojach i wpatrywaniu się w ekran smartfona/telewizora! Tutaj należy wspomnieć, że niektóre obiekty zapewniają swoim gościom wyłączność w korzystaniu z dobrodziejstw basenów, inne wpuszczają klientów z zewnątrz. Dlatego nie ma się co specjalnie martwić, jeśli dana kwatera nad morzem pozbawiona jest własnego basenu.

Władysławowo i noclegi z basenem to przede wszystkim Centralny Ośrodek Sportu w Cetniewie i jego park wodny Aquarius. Otóż wiele ośrodków wypoczynkowych reklamuje się tym, że ich goście mogą liczyć na tańsze wejściówki bądź innego rodzaju promocje w tym aquaparku. Tutaj warto nadmienić, że sam COS posiada parę obiektów noclegowych: są to kameralny hotel Albatros, 5 pawilonów hotelowych z pokojami w jednolitym standardzie oraz willa Rybitwa z eleganckimi apartamentami. Trzeba oczywiście mieć świadomość, że jeśli jakakolwiek kadra reprezentantów Polski akurat przebywa tutaj na zgrupowaniu, postronni turyści odpoczywający we Władysławowie mogą mieć problemy z wykupieniem noclegu i wejściem na basen. Przed wyjściem do Aquariusa lepiej zadzwonić i zorientować się, jak wygląda aktualna sytuacja z dostępnością pływalni.

Naturalnie są też w mieście ośrodki, które posiadają własny basen i strefę SPA. Mniejsze niż przy hotelu COS-u, ale dla gości danego obiektu czynne niemal bez ograniczeń. Generalnie pensjonaty nad morzem sporo inwestują w takie udogodnienia. Tak jak Ośrodek Wczasowy Sargus, wyposażony w kryty basen, jacuzzi, saunę i zaplecze do zabiegów relaksacyjnych i/lub terapeutycznych. Z kolei pensjonat Luan prezentuje noclegi z basenem we Władysławowie nastawione ściśle na Spa & Wellness. Innymi słowy: pomimo trzygwiazdkowego standardu pokoi i apartamentów, żadnego basenu rekreacyjnego czy pływackiego turyści tutaj nie uświadczą. Ale za to dostaną rozbudowane menu zabiegów, zawierające ponad 30 różnych procedur szeroko pojmowanej medycyny estetycznej.

Tym samym gdyby komuś bardzo na tym zależało, Władysławowo noclegi z basenem zapewni i danemu klientowi, i najbliższej rodzinie. W jakiej formie - to już zupełnie inna sprawa. Przecież są jeszcze kwatery w prywatnych domach gościnnych i domki letniskowe nad morzem, w których gospodarze rozstawiają letnie baseny ogrodowe: czy to nadmuchiwane, czy rozkładane na stelażach. Dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego, zarówno pod względem komfortu, jak też zakresu cenowego.

Sprawdź również okoliczne miejscowości:

Dodaj opinię
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Władysławowo - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij