Poradnik na wesoło: romanse na lodowisku.

Jeśli widziałeś kiedyś jakikolwiek “babski” film, na pewno natknąłeś się na scenę, gdzie kobieta idzie z mężczyzną na łyżwy - oczywiście kobieta zna się na nich, jak drwal na szydełkowaniu, więc więcej czasu spędza na siedząco, a nie na stojąco. A wtedy facet, jak typowy dżentelmen - stara się jej pomóc, uczy ją jazdy, i oczywiście podnosi co chwila z lodu. Potem następuje romantyczny moment gdy razem suną po tafli lodu…

Wiem. Te filmy czasem są zbyt różowe. Ale nie ma tego złego - następnym razem, gdy znów płeć piękna zaprosi Cię na film, daj jej wybrać, i wyciągnij naukę z 2 godzin seansu. Uwierz że warto!

Kobiety myślą emocjami, dlatego lubią te emocjonalne filmy. Proste. A sytuacje rodem z filmów roztopią serce każdej damy, jeśli tylko odpowiednio będziesz je dawkować. Bo jak “polecisz z grubej rury” to nic nie wskórasz. Na początek warto zadbać o dobre miejsce - na początek idealnie będzie, jeśli swoje podboje lodowiskowe zaczniesz gdzieś … daleko. Najlepiej będzie jak zrobisz to np. na urlopie. Wynajmij sobie przytulny pokój - musi być ładny!

Będąc na obcym terenie, nie będzie strachu o to że się zbłaźnisz i wyśmieje Cię połowa znajomych. A to już połowa sukcesu. Druga sprawa to taka, że kobiety które będą Twoim celem nie mieszkają raczej w Twojej okolicy - zero wstydu, że zobaczysz następnego dnia dziewczynę, przed którą wyszedłeś na niezbyt rozgarniętego.

Teraz czas na obranie celu - wyjaśniać nie muszę - i teraz… są 2 wyjścia. Jeśli jeździsz bardzo dobrze możesz chwilę, niby przypadkiem pokazać jej co umiesz (na przykład kręcac piruety na środku lodowiska, ale nie patrząc na nią), albo po prostu podejść i zapytać, czy chce pojeździć z Tobą. Natomiast gdy na łyżwach masz nogi jak galaretka - pozostaje Ci trzymanie się bandy i rozmowa z kobietą, która również dopomaga sobie bokami lodowiska. Lub wersja odważna - zapytać tej, co świetnie jeździ, czy Cię czegoś nie nauczy!

Potem pozostaje Ci tylko pokazać, że jesteś dżentelmenem i zainteresować wybrankę rozmową. Tylko pamiętaj - jak kobieta mówi, że jej zimno, to masz ją przytulić, a nie oddać kurtkę! Chociaż możesz zrobić 2 rzeczy na raz.

W takim razie - pakuj łyżwy i ciuchy w torbę, załatwiaj wolne w pracy - i wybierz miejsce, w którym wyruszysz w podboje. Mamy nawet propozycje!

Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij