Słowem wstępu - chochlik to takie małe coś, co robi wszystko na przekór i jeszcze ma z tego ubaw. Takie małe koty w wersji fantasy. Ale co to ma wspólnego z Karpaczem?!

Sam Karpacz mało - ale jeden z jego pensjonatów, Karkonoski SPA*** już wiele. Zrobił on dosłownego chochlika na scenie filmowych reklam. Ten kto często przegląda strony hoteli i ich profile na portalach typu Facebook, wie, że moda na klipy video wybuchła i trzyma się świetnie. Większość z nich jest jednak sztampowa i oklepana. Jeśli jesteś osobą “w temacie”, zobacz sam:

Karpacz

Autor: Kamerzysta Jelenia Góra

Nie wygląda to jak zwykła reklama? Właśnie tu się kryje chochlik - mniej tu reklamy, a więcej zwyczajnej relacji z tego, jak bawią się nasze pociechy. Coś, co zmiękcza serca największego twardziela, który zresztą nigdy się do tego nie przyzna - i co tu wiele pisać, emocje, emocje i jeszcze raz emocje. A tak jak drogą do serca mężczyzny jest żołądek, tak drogą do dobrej oferty są uczucia. Poczekamy, zobaczymy, czy konkurencja również podłapie ten pomysł. :)

Ciekaw innych miejsc w Karpaczu?

Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij