5 niesłusznie niedocenianych atrakcji Władysławowa

0 / 5 Następny

5 niesłusznie niedocenianych atrakcji Władysławowa

Mówisz: Władysławowo, myślisz: nadmorski kurort z wyjątkowo szerokimi jak na polskie standardy plażami, kąpieliska najwyższej klasy - Błękitnej Flagi nie rozdają za piękne oczy czy pieniądze - oraz świetnie kojarzony przez miłośników sportowych zmagań na najwyższym poziomie Centralny Ośrodek Sportu i Przygotowań Olimpijskich. Na tym jednak nie kończą się turystyczne walory miejscowości.

We Władysławowie na przyjezdnych czeka całkiem bogaty, zróżnicowany zestaw atrakcji. Znajdzie coś fascynującego dla dzieci, parę niezłych miejscówek w sam raz dla miłośników sportów ekstremalnych, kilka znakomitych punktów widokowych na niezwykłą przyrodę, jakieś centrum rozrywki dla całej rodziny i jeszcze wiele, wiele więcej.

Nawet jeżeli niektóre zakątki kurortu cieszą się zauważalnie mniejszą popularnością wśród przyjezdnych, wcale nie świadczy o ich słabszej jakości czy rozmaitych brakach. Częściej brakuje im porządnej reklamy, tak po prostu. Oto wybór pięciu atrakcji Władysławowa, które zasługują na większą sławę.

0 / 5 Następny
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij