Wystawa Rybacka MERK

Jak wygląda praca rybaka? Można się tego dowiedzieć wychodząc w morze na pokładzie kutra na parę połowów, można też odwiedzić interaktywne Centrum Promocji i Edukacji Szlaku Rybackiego Północnych Kaszub. Wrażenia poznawcze zbliżone, a komfort znacznie większy.

Na wystawie jest praktycznie wszystko co trzeba, by wyrobić sobie odpowiednie pojęcie o tym, czym na co dzień zajmują się ludzie morza. Z wyjątkiem nieprzyjemności pogodowych i fizycznego zmęczenia - deszcz, wiatr, ciężkie skrzynie z lodem i podobne rzeczy należy pozostawić wyobraźni.

Założenia konstrukcyjne i schematy budowy rybackich kutrów, fascynujące miniatury najciekawszych (w tym historycznych) łodzi wykorzystywanych na Kaszubach, prawdziwy sprzęt wykorzystywany do połowów w różnych epokach, krótki pokaz typowego dnia w porcie… Zapewne największą atrakcją - przynajmniej dla najmłodszych gości - będzie multimedialny symulator szypra, z obsługą echosondy i prawdziwym kołem sterowym.

Opiekę nad MERK-iem sprawuje Północnokaszubska Lokalna Grupa Rybacka.

Dodaj opinię
  • wejściówki normalne - 2 zł
  • wejściówki ulgowe - 4 zł
  • wejścia grup zorganizowanych - 2-4 zł od osoby, w zależności od wieku ; jeden opiekun na 10 osób wchodzi za darmo
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Co, gdzie, jak i czym robi zwykle wypływający na Bałtyk rybak? Odpowiedzi na te pytania - w bardzo nowoczesny i multimedialny sposób - przygotowało Centrum Promocji i Edukacji Szlaku Rybackiego Północnych Kaszub. Wystawa modeli kutrów, niezwykły pokaz pracy w porcie, wreszcie interaktywny symulator szypra. Wiekowe tradycje i codzienny trud w atrakcyjnej formie.

Wystawa Rybacka MERK adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Wystawa Rybacka MERK, zobacz gdzie we Władysławowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Wystawa Rybacka MERK.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Wystawa Rybacka MERK. Redakcja serwisu www.wladyslawowo.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 2 zł
    Wystawa Rybacka MERK cena biletu ulgowego: 2 zł
  • 4 zł
    Wystawa Rybacka MERK cena biletu normalnego: 4 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wystawa Rybacka MERK opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij