Szkoła kitesurfingu KITE ZONE

Szkoła kitesurfingu KITE ZONE funkcjonuje już od 1999 roku i była pierwszą tego typu szkołą w Polsce. Uczyć się tu można od wykwalifikowanej kadry instruktorów, na profesjonalnych sprzętach. Na miejscu można również zaopatrzyć się we własny sprzęt, w sklepie kitesurfingowym. Wybór wśród szerokiego wachlarza latawców i pomoc instruktorska pozwolą na dobranie właściwego wyposażenia dla każdego kursanta.

Szkoła dysponuje odpowiednim sprzętem ratowniczym, zestawem do pierwszej pomocy i wyszkoloną kadrą instruktorską, zapewniającymi bezpieczeństwo podczas nauki.

Kursy Kitesurfingu w KITE ZONE podzielone są na różne poziomy zaawansowania:

  • PZKite I – początkujący,
  • PZKite II – początkujący/średnio zaawansowany,
  • PZKite III – średnio zaawansowany/zaawansowany,
  • PZKite IV – zaawansowany.
Dodaj opinię

Cennik kursów

Rodzaj kursuCzas trwaniaCena
PZKite I5h490zł
PZKite II5h540zł
PZKite III5h520zł
PZKite IV4h390zł
PZKite I + II10h950zł
PZKite II + III10h1120zł
PZKite III + IV9h850zł
PZKite I + II + III15h1290zł
PZKite I + II + III + IV19h1590zł
Lekcje indywidualne1h150zł
Szkolenie freestylowe z Michałem Greniem, zawodnikiem Pucharu i Mistrzostw Polski1h150zł/200zł (własny sprzęt/szkółkowy)


* Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Szkółka założona już w 1999 roku, mająca swoje zasługi w popularyzowaniu kitesurfingu w Polsce. KITE ZONE to profesjonalizm i fachowość instruktorów, sprawdzony i jak najwyższej klasy sprzęt oraz nacisk na bezpieczeństwo w trakcie poznawania tajników tego ekstremalnego sportu. Zajęcia prowadzone przez szkołę obejmują 4 stopnie zaawansowania uczestników kursu.

Szkoła kitesurfingu KITE ZONE adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Szkoła kitesurfingu KITE ZONE, zobacz gdzie we Władysławowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Szkoła kitesurfingu KITE ZONE.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Szkoła kitesurfingu KITE ZONE opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij