Muzeum Iluzji Magiczny Zawrót Głowy

Kto lubi programy w rodzaju “Pułapki umysłu” czy “Jak oszukuje Cię mózg” - powinien wyjść stąd z szerokim uśmiechem na ustach i garścią nowych wiadomości w głowie. Wizyta tutaj gwarantuje przednią zabawę, doprawioną praktyczną nauką praw fizyki i optyki.

W Muzeum Iluzji przygotowano ponad 100 interesujących eksponatów i stanowisk, które mogą wyprowadzić w pole nawet najtęższe umysły. Rysunkom, grafikom, krzywym zwierciadłom, animacjom, “magicznym urządzeniom” czy zabawkom (pochodzącym nawet z XIX wieku) często towarzyszą objaśnienia zasad ich funkcjonowania. Oczywiście wystawa jest bardzo interaktywna. Uzupełnieniem Muzeum Iluzji jest sklepik z różnorodnymi gadżetami.

“Magiczny Zawrót Głowy” czeka na każdego, kto zdecyduje się przekroczyć próg sali wystawowej na V piętrze wieży władysławowskiego Domu Rybaka. Dwa poziomy niżej mieści się Muzeum Motyli. Bliźniacze placówki o wizualnych trikach (i tak samo owadach) działają w Łebie.

Dodaj opinię

Nic nie jest takie, jakie się na pierwszy rzut oka wydaje. To główna zasada w Muzeum Iluzji, gdzie przygotowano ponad setkę różnych przedmiotów i stanowisk prezentujących rozmaite sztuczki wizualne i złudzenia optyczne. Przy okazji można pogłębić swoją wiedzę z dziedziny fizyki. “Magiczny Zawrót Głowy” jest jedną z interesujących propozycji wieży Domu Rybaka.

Muzeum Iluzji Magiczny Zawrót Głowy warto uwiecznić na wideo - może to zrobić KM Studio filmy reklamowe Wrocław

Muzeum Iluzji Magiczny Zawrót Głowy adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Muzeum Iluzji Magiczny Zawrót Głowy, zobacz gdzie we Władysławowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Muzeum Iluzji Magiczny Zawrót Głowy.
Ceny biletów / cennik wejść do Muzeum Iluzji Magiczny Zawrót Głowy. Redakcja serwisu www.wladyslawowo.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 7 zł
    Muzeum Iluzji Magiczny Zawrót Głowy cena biletu ulgowego: 7 zł
  • 10 zł
    Muzeum Iluzji Magiczny Zawrót Głowy cena biletu normalnego: 10 zł
  • 30-35 zł
    Muzeum Iluzji Magiczny Zawrót Głowy cena biletu rodzinnego: 30-35 zł
  • Grupowy 6,5
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Muzeum Iluzji Magiczny Zawrót Głowy opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij