Motylarnia Władysławowo Port

MOTYLARNIA WŁADYSŁAWOWO PORT

Zapraszamy do Świata żywych Motyli

Przebywając w sezonie letnim we Władysławowie, zapraszamy do odwiedzenia tutejszej Motylarni znajdującej się w samym Porcie. Każdy odwiedzający ma okazję przeżyć niezwykłą przygodę, bowiem w naszej Motylarni zobaczy przeróżne gatunki żywych, kolorowych, egzotycznych motyli z różnych zakątków świata. Tylko tutaj można zobaczyć te barwne motyle z bliska, które usiądą na ręce, głowie czy kwiatku obok Ciebie.

Nasza Motylarnia jest świetnym miejscem do spędzenia czasu z rodziną. Odwiedzający będą mieli okazję także poznać wiele ciekawostek o tych owadach. Z uwagi na to, iż motyle różnią się wielkością, ubarwieniem i charakterem, warto je poznać i zobaczyć na żywo, zanim znajdzie się swojego ulubieńca.

Każdy gość w naszej Motylarni, będzie mógł usiąść na ławeczce, posłuchać muzyki, zrelaksować się, a dookoła będą latać kolorowe motyle. Zatem gwarantowana niezwykła przygoda z nutką wiedzy dla dorosłych i przeżyć dla dzieci!

Motylarnia we Władysławowie to obiekt zadaszony, zatem to tu w tym malowniczym, pełnym zieleni obiekcie można rodzinnie spędzać czas przy każdej pogodzie, nawet, gdy na dworze deszcz.

Zabierz ze sobą koniecznie aparat fotograficzny, by uwiecznić tę przygodę wśród kolorowych motyli.

Dodaj opinię

OTWARCIE 1 CZERWCA 2019


GODZINY OTWARCIA : 

Zapraszamy codziennie w godzinach

09:00 – 21:00

CENNIK :

Bilet normalny – 19 zł

Bilet ulgowy (dzieci i młodzież do lat 18) – 14 zł

Dzieci do lat 3 – wstęp wolny

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.
Motylarnia Władysławowo Port adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Motylarnia Władysławowo Port, zobacz gdzie we Władysławowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Motylarnia Władysławowo Port.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Motylarnia Władysławowo Port. Redakcja serwisu www.wladyslawowo.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 15 zł
    Motylarnia Władysławowo Port cena biletu ulgowego: 15 zł
  • 20 zł
    Motylarnia Władysławowo Port cena biletu normalnego: 20 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Motylarnia Władysławowo Port opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij