Korty tenisowe COS-u w Cetniewie

Miano Ośrodka Przygotowań Olimpijskich - otwartego również dla amatorów aktywnego wykorzystywania wolnego czasu - zobowiązuje do przedstawienia szerokiego zakresu propozycji. Tenisiści we Władysławowie powinni być usatysfakcjonowani z tutejszej oferty.

Miłośnicy eleganckiej, "białej" dyscypliny mają w “Centralnym Ośrodku Sportu Cetniewo” do dyspozycji w sumie 6 obiektów tenisowych. Najwięcej - bo aż 4 - posiada nawierzchnię ziemną z ceglanej mączki. Czyli taką samą, jak większość kortów w Polsce. Ogrodzone płotem obiekty posiadają oświetlenie, pozwalające na komfortową grę również po zmierzchu.

Pełnowymiarowy kort tenisowy można przygotować też na boisku wielofunkcyjnym ze sztuczną nawierzchnią poliuretanową. Tutaj również działają lampy, a miłym uzupełnieniem dla ćwiczących będzie ścianka tenisowa - brak partnera do gry nie będzie przeszkodą uniemożliwiającą trening.

Uzupełnieniem tenisowej oferty COS-u we Władysławowie jest interdyscyplinarna hala, na parkiecie której można zbudować odpowiednie pole do gry.

Dodaj opinię

Biały sport nie jest najważniejszą dyscypliną w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie, ale amatorzy tenisa mają tutaj niezłe warunki do rekreacyjnej gry. Podstawą są 4 korty ziemne, wysypane ceglaną mączką. Jest jeszcze “Orlik” z kortem i ścianką tenisową oraz interdyscyplinarna hala. Wszystkie obiekty zewnętrzne posiadają sztuczne oświetlenie.

Korty tenisowe COS-u w Cetniewie adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Korty tenisowe COS-u w Cetniewie, zobacz gdzie we Władysławowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Korty tenisowe COS-u w Cetniewie.
Ceny biletów / cennik wejść do Korty tenisowe COS-u w Cetniewie. Redakcja serwisu www.wladyslawowo.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 40-70 zł
    Korty tenisowe COS-u w Cetniewie cena biletu normalnego: 40-70 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Korty tenisowe COS-u w Cetniewie opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij