Pływalnia COS-u Aquarius

Gdyby nie fakt, że “Aquarius” działa w ramach znanego i cenionego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich - można by go uznać za podręcznikowy przykład parku wodnego.

Jako że pływanie ma bardzo duży potencjał ogólnorozwojowy, część sportowa kompleksu musi stać na odpowiednim poziomie. Basen z wydzielonymi 6 torami ma 25 metrów długości, 16 m szerokości i 2,2 m głębokości. Posiada także spełniające normy wyposażenie niezbędne do przeprowadzania zawodów. Zmagania mogą oglądać kibice ze specjalnej trybuny.

Osoby preferujące relaks i zabawę wybiorą zapewne strefę rozgrzewkowo-rekreacyjną. W niecce o wymiarach 16,7×8×1,1 m umieszczono szereg urządzeń czyniących kąpiel przyjemniejszą. Gejzery, dysze, jacuzzi i wodne parasole zapewniają hydromasaż, a odrobinę szaleństwa zagwarantuje 70-metrowa, kręta zjeżdżalnia. Ważne - zakładanie czepków jest w “Aquariusie” obowiązkowe.

Na terenie pływalni Centralnego Ośrodka Sportu mieści się większość gabinetów szeroko rozumianej odnowy biologicznej, funkcjonujących w ramach tego nowoczesnego kompleksu sportowego. Oferuje się w nich m.in. zabiegi krio-, hydro-, kinezy- czy fizykoterapii, masaże czy pewne procedury kosmetyczne i analityczne. Można też skorzystać z solarium lub jednej z kilku saun: parowej, suchej i na podczerwień. Uwaga - wszystkie te atrakcje mogą być osobno płatne.

Dodaj opinię

Aquapark działający w ramach kompleksu Ośrodka Przygotowań Olimpijskich. Celom czysto sportowym - zarówno profesjonalistom, jak i amatorom - służy 25-metrowy basen główny, posiadający 6 osobnych torów i trybunę dla widzów. Część rekreacyjna jest znacznie mniejsza (16,7 m), za to posiada kilka użytecznych instalacji: zjeżdżalnię jacuzzi czy hydromasaże.

Pływalnia COS-u Aquarius adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Pływalnia COS-u Aquarius, zobacz gdzie we Władysławowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Pływalnia COS-u Aquarius.
Ceny biletów / cennik wejść do Pływalnia COS-u Aquarius. Redakcja serwisu www.wladyslawowo.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 8,4-12 zł
    Pływalnia COS-u Aquarius cena biletu ulgowego: 8,4-12 zł
  • 12,6-16,8 zł
    Pływalnia COS-u Aquarius cena biletu normalnego: 12,6-16,8 zł
  • Grupowy 7,8-10,2
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Pływalnia COS-u Aquarius opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij