Już za kilka dni Władysławowo odwiedzi Cyrk Arena

 


Tegoroczny program  stworzony został z myślą dzieciach, młodzieży jak i dorosłych. Podczas spektaklu występują najlepsi artyści z: CZECZENI, ROSJI, UKRAINY, CZECH i POLSKI.


Nowemu sezonowi towarzyszą  wielkie zmiany, spektakle odbywają się pod nowym ogromnym  niebiesko-białym namiotem o średnicy 32 metrów uszytym przez Włoską renomowaną firmę Scola Teloni. Nowoczesne oświetlenie, piękne kostiumy,  najlepsi artyści, dobrze dobrana muzyka wszystko po to by program prezentowany przez  cyrk Arena spotkał się z jeszcze większym uznaniem  wśród nawet najbardziej wymagających widzów. 


Program jest pełen atrakcji, można zobaczyć w nim:  Ekwilibrystykę na wałkach, akrobacje pod kopułą cyrku na linie pionowej, duet akrobatyczny na trapezie(ramka), żonglerkę, hula-hop oraz jedyne w Polsce PERSZE- akrobacje na stalowych masztach, o dobrą zabawę pomiędzy występami artystów zadbają nasi Clowni z Ukrainy.

Jak na tradycyjny cyrk przystało nie zabraknie pokazów zwierząt. 
Główną atrakcją sezonu jest pokaz 5 lwic i lwa, który zaprezentuje Tomas Ringel z Czech, ponadto zobaczymy:  wielbłądy, kucyki, lamy, alpaki, kozy, osiołki oraz niezwykłe umiejętności wyższej szkoły jazdy konia rasy Andaluzja, który przy wskazówkach dyrektora cyrku  Mirosława Złotorowicza zaprezentuje nam piękny pokaz. 

Widowisko trwa 120 minut + 20 minutowa przerwa podczas,  której można przejechać się na kucyku, wielbłądzie, skorzystać z dobrze zaopatrzonego w napoje i słodkości bufetu, skosztować watę cukrową i popcorn, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z naszym clownem. 
Gwarantowane niezapomniane wrażenia. Cyrk odwiedzi w całym sezonie około 200 miast by jak największej ilości osób przedstawić niesamowity spektakl. Teraz  i ty masz okazję!

 


Władysławowo- za policją 20 czerwca / piątek / godz. 18:00 

 

Dodatkowe informacje dostępne na www.cyrk-arena.com  oraz na Facebooku Cyrk Arena. 

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM 2014


1. POWITANIE- PARADA BAJKOWYCH POSTACI
2. AKROBACJE NA LINIE PIONOWEJ
3. CLOWN ANDRZEJ REPRYZA POPCORN
4. EKWILIBRYSTYKA NA WAŁKACH
5. POKAZ ZWIERZĄT EGZOTYCZNYCH
6. CLOWN ANDRZEJ- MYŚLIWY I ZAJĄC
7. PERSZE- AKROBACJE NA MASZTACH
8. WYŻSZA SZKOŁA JAZDY KONNEJ 
9. HIPNOTYZUJĄCY CLOWN ANDRZEJ 
10. AKROBACJE NA TRAPEZIE- RAMKA
11. DYNAMICZNY POKAZ ŻONGLERKI
12. ZABAWNY DYRYGENT ANDRZEJ
13. POKAZ JEDYNYCH W POLSCE LWÓW
14. EWOLUCJE Z OBRĘCZAMI HULA-HOP 
15. CLOWN ANDRZEJ NIESFORNA LAMPKA
16. NIEPOWTARZALNY POKAZ STÓJKARSKI 
17.PARADA KOŃCOWA Z UDZIAŁEM ARTYSTÓW

 

 

 

 

 

Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij